Chemia garbarska ALANCHIM srl

Alanchim srl od 25 lat produkuje i dostarcza chemię garbarską dla warsztatu mokrego i dogarbowania. Jakość, serwis, niezawodność i ciągły rozwój to atuty firmy. Doskonałe produkty i jakość obsługi sprawiają, że po pierwszym zakupie Klient decyduje się na stałą współpracę. Chemia garbarska Alanchim srl to środki do procesów mokrych,  środki natłuszczające i barwniki do skór.

Chemia garbarska Alanchim srl to gwarancja nowoczesności. Firma co roku wprowadza nowe produkty na rynek. Jeśli oczekujesz innowacyjnych produktów , stale aktualizowanej oferty, doskonałych efektów i niezawodności wybierz Alanchim srl.

Chemia garbarska Alanchim srl
Chemia garbarska Alanchim srl

Chemia garbarska Alanchim srl to także środki przyjazne środowisku. Zostały opracowane w taki sposób, by ich oddziaływanie na środowisko było minimalne przy maksymalnie zachowanej jakości i wydajności.

Chemia garbarska ALANCHIM srl w ciągłej sprzedaży

W sprzedaży posiadamy następujące produkty Alanchim srl: środki antybakteryjne, odwapniające, neutralizujące, przeciwjarzmowe, poślizgowe, wytrawiające, rozmaczające, natłuszczające oraz środki dogarbowujące.

  • Środki konserwujące – Alan
  • Środki pomocnicze do moczenia, wapnienia, odwapniania, wytrawiania, neutralizacji: Alanbase, Alanslip, Gogras, Brik, Ecocrom
  • Środki dogarbowujące: garbniki żywicowe, polimerowe, aldehydowe, syntany – Intertan, Plantacrom
  • Środki do natłuszczania – Interol, Intersoft

Pełny katalog produktów i karty specyfikacji chemii garbarskiej Alanchim srl znajdziesz na stronie producenta: http://www.alanchim.it

Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać odpowiednie środki do produkcji. Jeśli potrzebujesz wsparcia w procesie wdrożenia nowych produktów w swojej garbarni skontaktuj się z naszym serwisem technicznym >>

Chemia garbarska składowana jest w naszym magazynie i dostępna jest w ciągłej sprzedaży. Na życzenie Klienta dowozimy ją własnym transportem pod wskazany adres.

Chemia garbarska Alanchim srl