ICAR - chemia garbarska i sprzedaż skór obuwniczych

ICAR sp. z o.o powstała w 2001 roku. Jej głównym celem przez wiele lat była dystrybucja środków do wyprawiania skór naturalnych. Spółka jest wyłącznym dystrybutorem włoskich producentów chemii garbarskiej:

Sprzedaż skór obuwniczych

W 2016 roku ICAR sp. z o.o. rozszerzyła działalność o sprzedaż skór obuwniczych i galanteryjnych poprzez przejęcie działającej na tym rynku od 1990 roku firmy PP Euroskór . W zakresie handlu skórami współpracujemy zarówno z garbarniami z Polski jak i producentami z Włoch, Hiszpanii, Azji i Afryki.

Poznaj ofertę sprzedaży skór obuwniczych >>

Zatrudniamy handlowców z wieloletnim doświadczeniem w branży skórzanej, którzy służą naszym Klientom fachową wiedzą i doświadczeniem.

Chemia garbarska

Chemia garbarska - serwis techniczny

Zatrudniamy technologów, którzy na życzenie naszych Klientów pomagają w doborze właściwych środków i tworzeniu odpowiedniej technologii garbowania skóry. Pomagamy wdrożyć nowe produkty i kontrolować efektywność procesów produkcyjnych w garbarniach.

Chemia garbarska w naszej ofercie to produkty najlepszej jakości i przyjazne środowisku. Znamy wszystkie nowości i polecamy je w naszej ofercie. Nasi technicy utrzymują ciągły kontakt z włoskimi partnerami: ICAP Leather Chem i Alanchim Srl. Biorą udział w cyklicznych szkoleniach, a także organizują spotkania naszych odbiorców z technikami włoskimi.

Dowiedz się więcej o pracy naszego serwisu technicznego >>

Dzisiaj ICAR sp. z o.o to 20 lat doświadczenia, polski kapitał, profesjonalna kadra i opracowana strategia rozwoju.

Zapraszamy!