Garbowanie skór - serwis techniczny

Garbowanie skór jest sztuką, której opanowanie prowadzi do sukcesu. Powodzenie działalności garbarskiej to nie tylko odpowiedni dobór chemii garbarskiej, ale także poprawne jej stosowanie. Icar Sp. z o.o. zajmuje się nie tylko sprzedażą chemii garbarskiej. Oferujemy Ci także usługi wysoko wykwalifikowanych specjalistów z naszego serwisu technicznego, którzy doradzają w wyborze chemii, pomagają wdrożyć i kontrolować proces produkcyjny w twojej garbarni.

20-letnie  doświadczenie firmy Icar Sp. z o.o. gwarantuje Ci najwyższy poziom usług. Garbowanie skór nie stanowi dla nas tajemnic. Mimo to, ciągle się uczymy. Nasza kadra techniczna odbywa systematyczne szkolenia we Włoszech, gdzie poznaje nowe technologie i produkty. Dzięki temu możemy wdrożyć żądaną technologię i osiągnąć zamierzony efekt w każdej garbarni.

garbowanie skór

Garbowanie skór - technolodzy garbarstwa

W zakresie serwisu technologicznego wszelkich informacji na temat wyprawy i wykańczania skór zgodnie z nowymi trendami mody, przy użyciu środków firm ICAP i ALANCHIM  udzielą posiadający kilkunastoletnie doświadczenie technolodzy garbarstwa:

mgr inż. Aleksandra Mizera-Ziętek, tel. 693 124 293, email: aleksandra(at)icarradom.com.pl

mgr inż. Michał Pieczeniak, tel. 607 220 807, email: mpieczeniak(at)icarradom.com.pl