Skóry obuwnicze - sprzedaż i pomoc w dystrybucji skór

Icar sp. z o.o. zajmuje się dystrybucją skór obuwniczych naturalnych oraz działalnością agencyjną, która jest prowadzona pod marką Euroskór od 1990 roku.

Nasza oferta jest skierowana do :

  • firm obuwniczych
  • garbarni

Docieramy do firm obuwniczych w całej Polsce, tych największych, jak również tych mniejszych. Naszymi dostawcami skór są najlepsze garbarnie w Polsce, posiadamy również w ofercie skóry importowane z Europy, Azji, Afryki.

Garbarniom proponujemy pomoc w dystrybucji ich wyrobów na terenie całej Polski. Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie z dostawcami z Polski i zagranicy Oferujemy również wdrożenie do produkcji skór , na które posiadamy zamówienia od firm obuwniczych.

Polecamy:

Skóry naturalne z polskich garbarni

  • skóry bydlęce
  • dwoiny bydlęce

Posiadamy skóry obuwnicze w szerokiej gamie wykończeń, począwszy od delikatnie krytych jak skóry anilinowe, poprzez skóry typu Buffalo, pull-up do skór krytych, tłoczonych, przecieranych czy florentic.

Icar Sp. z o.o. oferuje skóry o grubości od 0,8 – 1,6 mm. Nadają się one zarówno do produkcji obuwia wizytowego jak i botków czy kozaków. Posiadamy skóry obuwnicze w kolorystyce najnowszych trendów prezentowanych na międzynarodowych targach mody.

Skóry obuwnicze

Skóry naturalne włoskie i hiszpańskie

W naszej ofercie znajdziesz również skóry obuwnicze importowane z Włoch i Hiszpanii. Są to skóry kozie i owcze w tym skóry licowe, welurowe, foliowane, fantazyjne w szerokiej gamie kolorów. Grubość skór włoskich i hiszpańskich waha się od 0,6 do 0,8 mm. Ich wielkość zaś waha się od 3 do 5 stóp kwadratowych. Oferujemy również skóry świńskie podszewkowe produkcji krajowej i zagranicznej.

Wszystkie skóry obuwnicze dostępne są w magazynie i są w ciągłej sprzedaży. Na życzenie Klienta dowozimy je własnym transportem pod wskazany adres.

Skóry obuwnicze

Sprzedaż skór obuwniczych - doradcy klienta

W zakresie sprzedaży skór swoim wieloletnim doświadczeniem i wiedzą służą specjaliści ds. sprzedaży:

Krzysztof Zając, tel. 601-181-466, email: skory(at)icarradom.com.pl

Piotr Tatar, tel. 603-940-097, email: skory(at)icarradom.com.pl